CZ    SK Wish List 0
0 0.00 Kč

Vlněný koberec Florence Broadhurst, Japanese Bamboo Jade

  • Accessorize
  • Velikost zboží: 120 x 180 cm až 250 x 350 cm
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele, 14 dní
  • Materiál: 100% čistá vlna
  • Kód: 039507

11 983,00 Kč

Oživte omlazující podstatu bambusových lesů s kobercem Japanese Bamboo Jade 039507  z kolekce Florence Broadhurst. Tento koberec lákající svým vlastním klidným způsobem je zasažen uklidňujícími odstíny zelené, aby vám poskytl osvěžující texturu při každém dotyku. Vyrobeno z ručně ze 100% čisté vlny, její povrch je velmi měkký a nadýchaný.

Elegantní a svůdné kolekce koberců florentské Broadhurst Wool Rug Collection nabízejí rozsáhlou kolekci vzorů od geometrických květin až po nádherné excentrické kompozice. Tato kolekce, je ikonická jako její tvůrce, Florence Broadhurst, nabízí klasickou eleganci se současnými interpretacemi nadčasových vzorů. Ručně vyráběné koberece z čisté vlny vykazují elegantní hladkost a nabízí jemnost při každém dotyku. Vyberte si z velkolepé škály dostupné v různých odstínech a velikostech.

Koberec je vyroben v Indii z čisté vlny formou ručního tuftingu, ručního střihu vlkákna ve vzoru a dosahuje té nejvyšší kvality. Koberec je snadno ošetřitelný, velmi robustní a odolný vůči špíně.
Jednoduchá péče s vysavačem je zcela postačující. Dodáván ve 4 velikostech.Výška vlasu ca. 12 mm.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací